1399/07/20

احمدی بر شناسایی توانایی ها و نیازمندی های هر شهرستان و استفاده از ظرفیت سخنرانان توانا و نخبه شهرستانی تاکید کرد

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، جلسه مسوولین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور رییس شورا و سایر مسوولین شورای هماهنگی در شهرستان های استان اصفهان برگزار شد.

احمدی بر شناسایی توانایی ها و نیازمندی های هر شهرستان و استفاده از ظرفیت سخنرانان توانا و نخبه شهرستانی تاکید کرد

 

محمد علی احمدی در این جلسه ضمن تشریح اهداف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: شناسایی ظرفیت ها و نیازمندی های هر شهرستان و گسترش روحیه امید و خودباوری در بین مردم یکی از اهداف برنامه های شورا می باشد.

استفاده از ظرفیت سخنرانان توانا و نخبه شهرستانی و داخلی، بهره مندی از دیدگاه ها و نظرات جوانان انقلابی، پخش صوت اذان در سه وقت نماز، بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی به صورت جذاب، فضاسازی و تبلیغات شهری با محتوای انقلابی در سطح شهرها و روستاها، استفاده از ظرفیت فضای مجازی و ایجاد شبکه نخبگان مردمی با هدف برگزاری باکیفیت برنامه ها از دیگر نکاتی بود که رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مورد تاکید قرار داد.

محمد علی احمدی با اشاره به اهمیت ترویج روحیه ایثار و شهادت در سطح کشور گفت: در این خصوص لازم است با شناسایی شهدای محله ها در تمامی شهرستان ها خاطرات و زندگی نامه شهدای انقلاب اسلامی برای نسل جوان بازگویی شود.

وی با اشاره به در پیش بودن 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: این روز به عنوان یکی از روزهای سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی به حساب می آید و لازم است پیرامون یوم الله 13 آبان و مناسبت های آن برنامه های پرمحتوا و تبیینی در شهرستان های استان برنامه ریزی و اجرا شود. این مسوول ادامه داد: 13 آبان امسال مصادف است با ایام ولادت پیامبر اعظم و امام صادق علیهما السلام که باید در برگزاری این مراسم به این دو مناسبت توجه ویژه کرد و از ظرفیت بالای هیات های مذهبی به شکل مناسب بهره برد.

احمدی افزود: 13 آبان فقط روز دانش آموز نیست بلکه سه رویداد مهم در این روز اتفاق افتاده که هرکدام در زمان خود منشا تحولات اساسی در کشور بوده است. وی ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا باید هرچه بیشتر از ظرفیت فضای مجازی برای گرامیداشت برنامه ها و تبیین محتواهای فرهنگی و دینی بهره گرفت.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم چنین غیرجناحی عمل کردن در شورا را مهم ارزیابی کرد و افزود: فرمایشات امام خامنه ای مدظله العالی ملاک تمامی برنامه ریزی ها در این نهاد انقلابی می باشد و لازم است با مرور بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مجموعه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فعالیت های خود را با فرمایشات ایشان هرچه بیشتر مطابقت دهیم.

هم چنین در این جلسه دکتر حسینی معاون سیاسی سپاه صاحب الزمان عج استان اصفهان نکاتی را با موضوع مسائل روز کشور و منطقه بیان کرد. دکتر صادقیان معاونت اجرایی مرکز بهداشت استان اصفهان نیز آخرین وضعیت شرایط استان در مقابله با ویروس منحوس کرونا را تشریج کرد و در ادامه سرهنگ درخشان معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان اصفهان در آستانه هفته نیروی انتظامی، خدمات و فعالیت های نیروی انتظامی را بیان کرد.

در ادامه مسوولین شورای هماهنگی تبلغات اسلامی شهرستان های استان اصفهان ضمن بیان دیدگاه های خود، پیشنهادات خود را نیز درباره برنامه های آینده شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص آن بیان کردند.

خروج