1399/03/30

امام جمعه چادگان: اقتدار قوه قضائیه در برخورد با فساد قابل تقدیر است

امام‌جمعه چادگان گفت: جا دارد از تلاش‌های قوه قضائیه در راستای مبارزه با فساد مالی تشکر کنیم که مبارزه با فساد مالی را از بدنه قوه قضائیه شروع کرده و این نشان از اقتدار رئیس قوه قضائیه است.

امام جمعه چادگان: اقتدار قوه قضائیه در برخورد با فساد قابل تقدیر است

حجت‌الاسلام محمود بنی‌جمالی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته چادگان اظهار کرد: مراقبت از نفس یک وظیفه است و آنچه ارزش دارد باید حفاظت کرد، از فرصت‌های طلایی باید به‌طور شایسته باید در جامعه و خانواده استفاده شود.

امام‌جمعه چادگان بیان داشت: نماز اول وقت و نماز شب یکی از برکات رزق و روزی است که باید در خانواده و بین جوانان برنامه‌ریزی شود که جوانان ما دچار فرهنگ‌های غلط نشوند.

وی گفت: توصیه می‌کنم تحقق شعار امسال در راستای جهش تولید با ایجاد فرهنگ تولید و تلاش همگانی در جامعه نهادینه شود تا با صادرات تولید داخلی دشمنان فریب‌ خورده را به‌زانو درآوریم.

بنی‌جمالی بیان داشت: رونق اقتصادی در کشور ملزم به تلاش و کار است و این تلاش به بازنشسته و غیره ندارد بلکه باید همه تلاش کنند تا رونق اقتصادی کشور پویا شود و از وابستگی بعضی از کالاها به کشورهای بیگانه بی‌نیاز شویم.

امام‌جمعه چادگان به خدمات قوه قضائیه اشاره کرد و گفت: جا دارد از تلاش‌های قوه قضائیه در راستای مبارزه با فساد مالی تشکر کنیم که مبارزه با فساد مالی را ازبدنه قوه قضائیه شروع کرده و این نشان از اقتدار رئیس قوه قضائیه است.

وی اظهار داشت: سازمان تبلیغات اسلامی در کشور در راستای اشاعه فرهنگ اسلامی تلاش زیادی کرده و باعث شده است که در جامعه اسلامی فرهنگ‌های دینی با برنامه‌ریزی مدون اجرا شود.


خروج