1399/05/05
حضرت آیت‌الله نمازی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه کاشان

آیت‌الله نمازی: فعالیت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چشم دشمنان نظام را خیره کرده است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در 12 مرداد سال 1359 با موافقت و نظر مثبت حضرت امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) تشکیل شد. در آستانه چهلمین ساگرد تأسیس این نهاد انقلابی بیانات حضرت آیت الله نمازی پیرامون جایگاه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را مرور می کنیم.

 آیت‌الله نمازی: فعالیت‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چشم دشمنان نظام را خیره کرده است

الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّهِ حَسِيبًا(احزاب 29)

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در بیست و دوم بهمن ماه 1357 به دست ابرمرد تاریخ امام خمینی رضوان الله تعالی علیه از یک سو به رژیم دوهزار پانصد ساله شاهنشاهی خاتمه داده شد و مظاهر طاغوت برچیده و طاغوتیان به خاک مذلت افتادند و از دیگر سو شجره طیبه انقلاب به بار نشست و میوه های شیرین آن را امت سرافراز و سربلند ایران به نظاره نشست.

یکی از دستاوردها و برکات این نظام مقدس تأسیس نهادها و ارگان‌های انقلابی برای حفظ و تحکیم نظام و انجام انسجام و اتحاد مردم در برابر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان بوده است که ازجمله شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را می‌توان نام برد که به دستور حضرت امام خمینی رحمت الله علیه در دوازده مرداد سال هزار و سیصد و پنجاه و نه تاسیس گردید و در طول چند دهه با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای دامت برکاته به گونه‌ای حرکت مردمی را هماهنگی نموده که چشم دشمنان نظام را خیر و آن‌ها را به تعجب واداشته است.

بدون تردید ادامه کار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ایجاد اتحاد در آحاد مردم با هر سلیقه و تفکر و ایجاد صفی پولادین در برابر استکبار به سرکردگی آمریکا موجب جلب رحمت الهی و رضایت خاطر ولی الله اعظم عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف خواهد بود.


خروج