1399/07/10

تشکیل جلسه هم اندیشی و هماهنگی برنامه های یوم الله 13 آبان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت یوم الله 13 آبان گفت: ویژه برنامه های یوم الله 13 آبان با در نظر گرفتن شرایط ناشی از ویروس کرونا و دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا، هماهنگ با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار خواهد شد.

تشکیل جلسه هم اندیشی و هماهنگی برنامه های یوم الله 13 آبان

 

به گزارش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، محمد علی احمدی در جلسه هم اندیشی گرامیداشت یوم الله 13 آبان که در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، گفت: 13 آبان امسال مصادف است با ایام ولادت پیامبر اعظم و امام صادق علیهما السلام که باید در برگزاری این مراسم به این دو مناسبت توجه ویژه کرد و از ظرفیت بالای هیات های مذهبی به شکل مناسب بهره برد.

وی هم چنین افزود: 13 آبان امسال اولین سال برگزاری این برنامه پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی است و لازم است با در نظر گرفتن این رویداد، برنامه های روز ملی مبارزه با استکبار جهانی به صورت بسیار مناسب و دشمن شکن در سراسر استان برگزار شود.

محمدعلی احمدی با بیان اینکه کلیه افراد جامعه به ویژه خواص وظیفه دارند در تبیین و تشریح تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل جدید ایفای نقش کنند افزود: روز 13 آبان که در تقویم به عنوان روز ملی مبارزه با استکبارجهانی نام‌گذاری شده یادآور وقایع مهم در تاریخ معاصر ایران است و به همین دلیل این روز در تاریخ کشور به عنوان روزی ماندگار و اثربخش به ثبت رسیده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: این روز یادآور مبارزات حضرت امام خمینی(ره) با رژیم پهلوی و آغاز نهضت اسلامی است که در سال ۱۳۵۷ با استقلال طلبی و عزت خواهی مردم ایران به انقلاب اسلامی منجر شد.

وی با اشاره به شهادت تعدادی از دانش آموزان در سیزده آبان سال ۵۷ ادامه داد: یک سال بعد در همین روز دانشجویان، لانه جاسوسی آمریکا را تسخیر کردند که سرآغاز انقلاب دوم و افول مستکبران جهان شد و در چهل و یک سال گذشته با ایستادگی مردم موفقیت های بی شماری کسب شده است.

این مسوول هم چنین گفت: 13 آبان فقط مختص دانش آموزان نیست بلکه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است و باید به این مناسبت، مولفه های افول قدرت آمریکا و منزوی شدن شیطان بزرگ در دنیا مورد بررسی دقیق قرار گیرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم چنین بر لزوم همکاری و تعامل سازنده همه دستگاه ها و سازمان ها در برگزاری ویژه برنامه های 13 آبان ماه تاکید کرد.

 در ادامه اعضای حاضر پیشنهادات و برنامه های خود را جهت برگزاری مناسب و باشکوه ویژه برنامه های یوم الله 13 آبان با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا بیان کردند.


خروج